Doświadczenie

Szkoła Happy Kids w liczbach

img
1140

Zadowolonych Uczniów

24

Zatrudnionych Nauczycieli

13

Lat Działaloności Edukacyjnej

45000

Godzin zajęć

mgr inż. Maria Marcińska

Dyrektor szkoły, nauczyciel dyplomowany- matematyk.

Otwarta na rodziców, zawsze znajdzie czas na rozmowę z uczniami. Młodszym kolegom służy radą i wsparciem. Z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu matematyki. Prywatnie babcia 5 wnucząt, lubi jeździć na rowerze, trenuje taniec towarzyski.

mgr inż. Anna Koseda

Założycielka szkoły, nauczyciel języka angielskiego.

Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych przy Uniwersytecie Gdańskim oraz Wydziału Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej.  Mama 2 dzieci – Lenki (8 lat) i Kuby (5 lat). Lubi jeździć na nartach, grać w szachy i tenisa stołowego.

Nasza Historia

2013

Szkoła Podstawowa Happy Kids

Gdzie posłać do szkoły swoją własną córkę? Przed tym dylematem stanęła właścicielka Happy Kids i postanowiła… otworzyć własną szkołę!

2011

Super Uczeń

Od 2011 znacząco poszerzyliśmy ofertę zajęć dodatkowych oraz przeprowadziliśmy wspólnie z Gminą Kościerzyna duży projekt edukacyjny o nazwie Super Uczeń. Podczas projektu przeprowadzaliśmy zajęcia pozalekcyjne z jęz. angielskiego, robotyki, nauki szybkiego zapamiętywania i wiele innych dla 4 szkół i ponad 400 uczniów.

2010

Żłobek Happy Kids

Od 2010 do naszej oferty dołączył również Żłobek dla najmłodszych dzieci.

2009

Przedszkole językowe Happy Kids

W 2009 uruchomiliśmy Przedszkole Językowe Happy Kids. Od początku przedszkole oferowało rozszerzony pogram nauki języka angielskiego oraz stawiało na rozwój zdolności matematycznych u dzieci.

2007

Otwarcie budynku szkoły przy ul. Kupieckiej 7

W 2007 oferowaliśmy szereg kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w naszej nowej siedzibie przy ul. Kupieckiej 7 w Kościerzynie.

2005

Uruchomienie Szkoły Językowej Best Choice

Działalność szkoły językowej rozpoczęła się w 2005 roku. Właścicielka, Anna Koseda, wówczas nauczyciel angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem, oferowała szkolenia językowa dla dzieci i dorosłych.